AHM ALARM HABER ALMA MERKEZİ

Ankara Güvenlik sistemleri haber alma merkezi, 365 gün boyunca 7/24 saat boyunca hem evinizi hem işyerinizi takip ederek oluşabilecek hırsızlık, yangın gibi acil durumlarda hem sizi hemde en yakın polis, jandarma, itfaiye ve sağlık görevlilerini operatörlerimiz tarafından en hızlı şekilde bilgilendirerek olay yerine intikalini sağlar.

Ankara güvenlik sistemleri olarak en önceliklerimizden biri ise gizliliktir. Yetkili kişilerden parola bilgisi alınmadan herhangi bir işlem yapılamaz. Abonelerin talebine göre eğer sistemin kurma ve kapama saatleri önceden belirtilmiş ise belirlenen saatler dışında yapılan giriş ve çıkış ihlalleri, SMS gönderimi veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir. Ayrıca bu durumlar müşterilere rapor halinde sunulabilmektedir.

Ankara güvenlik sistemleri kolluk kuvvetleri ve diğer birimler ile yaptığı görüşmeleri kayıt altına alır. ilerde doğabilecek durumlara karşı aboneleri istediği taktirde verilebilir.

Abonelerimizin istediği durumlarda panik butonu devreye alınabilir. kuyumcu, akaryakıt istasyonları, döviz büroları, eczaneler silahlı soygun ve gasp gibi durumlarda bu butonu kullanarak kolluk kuvvetlerini en hızlı şekilde bilgilendirebilir.

Operatörlerimiz, sürekli alarm kurmayı unutan abonelerini bilgilendirerek ve abonelerin onayları doğrultusunda merkezimizden sistemlerini aktif hale getirebilir.

  • ankara güvenlik kamera sistemleri
  • Ankara Su Arıtma