Alarm Sistemleri

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Türkiye’de hızlı ve orantısız nüfus artışı ile birlikte çeşitli maddi sıkıntılar baş göstermektedir. Bununla beraber kötü niyetli insanlar ev ve işyerlerinin korkulu rüyası haline gelmiş son yıllarda hırsızlık oranları bir hayli artmıştır.
Konut ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak için çeşitli önlemler almak gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi hırsız alarm sistemidir. Ankara güvenlik yılların verdiği tecrübe ile hırsız alarm sistemlerinde en kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile elektronik anlamda size güvende olmanıza yardımcı olacaktır.
Kullandığımız son teknolojik cihazlar sayesin hem hırsızlık olayını önlemekle kalmayıp, en yakın kolluk kuvvetlerine de haber vermektedir.

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Hırsızlık kadar önemli bir durum da yangındır. hem sevdiklerimizin görebilecekleri zararlar hem de maddi anlamda çok büyük sıkıntılar yaşatabilir. kullandığımız yangın alarm sistemleri en ufak duman ve ateş algılaması sağlayıp evde montajını gerçekleştirdiğimiz sensörler ile sizi bilgilendirerek olası büyük bir felaketten kurtarır. yangın alarm sistemleri haber alma merkezimizdeki personellerimiz tarafından en yakın sağlık ve itfaiye birimleri bilgilendirilmesi konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır.

  • ankara güvenlik kamera sistemleri
  • Ankara Su Arıtma